Nejlepší


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka požárník k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná požárník k vybarvování pro holku i kluka. Omalovánka požárník je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Požárník - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Požárník - A5            Omalovánka - Požárník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Požárník patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, pro děti, k vybarvení, k vytištění, online, obrázek, obrázky, Lidé, k tisku, ke stažení, k vytisknutí, Požárník

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Požárník k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s požárníkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, akrylové barvy, tempery, pastelky a olejové pastely. Možností je dnes pro dívky i chlapce k dispozici vskutku hodně. Omalovánku požárník lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s požárníkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, dětské oči nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například temperové barvy, akrylové barvy a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, různé sporty, různá zvířátka a pochopitelně i požárník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, čísla a nebo zaměstnání. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Barbie, Kocour Garfield, Kačer Donald nebo také Simpsonovi. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme k uložení jsou: netopýr, auto, houby, auta a drak. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka požárníku bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů