Top pět


Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka pirát zdarma k vytištění

Dětská omalovánka označená pirát k vybarvení pro malé holčičky a chlapečky. Ošklivý beznohý pirát. Piráti s pirátskou lodí patří mezi nejoblíbenější klučičí omalovánky. Omalovánka pirát je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pirát - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pirát - A5            Omalovánka - Pirát - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pirát patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, zdarma, online, ke stažení, k vytisknutí, Lidé, Pirát, obrázek, k vytištění, pro děti, k vybarvení, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Pirát k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s pirátem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako fixky, voskové tužky, umělecké tužky, temperové barvy či křídy. Pomůcek na malování je pro holku i kluka vskutku mnoho. Obrázek pirát lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s pirátem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, zrak dětí nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. fixky, voskové tužky nebo též umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jídla, kytky, zvířata a pochopitelně i pirát :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, čísla a lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Lego příběh, Včelka Mája, Rumcajs nebo také panenka Winx. Ty tu však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé děti které zde máme k uložení jsou: Santa Klaus, auta, sněhulák, kočka anebo čert. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou pirátu.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů