Top pět


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka paní k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem paní k vybarvení pro nejmenší děcka. Obrázek ženy, omalovánka ženy, dívky ke stažení a vytisknutí. Omalovánka paní je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Paní - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Paní - A5            Omalovánka - Paní - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Paní patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, k vytištění, Lidé, obrázek, online, ke stažení, zdarma, Paní, k vybarvení, k vytisknutí, obrázky, k tisku

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Paní k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s paním je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně browseru (Chromium, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na pevnější papír. K obarvení následně může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako pera, grafitové tužky, křídy, fixky anebo akrylové barvy. Malovacích potřeb je pro malé i větší děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku paní lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s paním má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří oči dětí, peněženku a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. pera, grafitové tužky a nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba kytky, zaměstnání lidí, různé kytky a pochopitelně i paní :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, zvířátka či lidské profese. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Hledá se Nemo, Asterix a Obelix, Lego příběh a Medvídek Pú. Je ale hodně nákladné je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky které tu máme ke stáhnutí jsou: auto, dinosauři, Santa Klaus, sněhulák případně auta. Ať omalovánka paní přinese radost vašim dětem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů