Nejhledanější


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka obličej k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem obličej k vybarvení pro kluky i holky. Omalovánka obličej je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Obličej - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Obličej - A5            Omalovánka - Obličej - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Obličej patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, obrázek, k vytištění, Lidé, pro děti, ke stažení, k vybarvení, Obličej, k vytisknutí, obrázky, zdarma, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Obličej k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s obličejí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. K obarvování poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako tempery, zvýrazňovače, temperové barvy, olejové pastely či uhlíky. Malovacích potřeb je pro holky i kluky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek obličej lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s obličejí má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří dětské oči, peníze anebo počítač. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. tempery, zvýrazňovače a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba rostliny, druhy sportů, různé kytky a pochopitelně i obličej :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, písmenka nebo také jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Krteček, Mickey mouse, Lego anebo Medvídek Pú. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, astronaut, pes, vláček a Santa Klaus. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s obličejí.


Prohledat web

Reklamy


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů