Výběr omalovánek


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka nosič k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem nosič ke kreslení pro chlapce i dívky. Omalovánka nosič je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Nosič - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Nosič - A5            Omalovánka - Nosič - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nosič patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Nosič, k vybarvení, zdarma, online, k vytisknutí, obrázek, k tisku, k vytištění, Lidé, obrázky, pro děti, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Nosič k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s nosičem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - fixy, umělecké tužky, uhly, temperové barvy a voskové tužky. Pomůcek na malování je pro dívky i chlapce k dispozici pestrá škála. Omalovánku nosič lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s nosičem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, čas a peníze. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. fixy, umělecké tužky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířátka, sporty, různá zvířátka a pochopitelně i nosiče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, rostliny nebo také druhy automobilů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Krtek, Šmoulové, Asterix a Obelix a Popelka. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna, auto, Santa Klaus, lokomotiva a nebo slon. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou nosič.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů