Výběr omalovánek


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka miminko k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s názvem miminko k obarvování pro holky i kluky. Omalovánka miminko je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Miminko - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Miminko - A5            Omalovánka - Miminko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Miminko patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, Lidé, zdarma, Miminko, k vybarvení, k tisku, obrázky, obrázek, ke stažení, k vytištění, online, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Miminko k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s miminkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na silný a tvrdý papír. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - voskovky, pastelky, voskové tužky, tužky a propisovací tužky. Pomůcek na malování je pro děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku miminko lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s miminkem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, elektrickou energii a elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. voskovky, pastelky případně voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířata, různá zvířátka, kytky a pochopitelně i miminko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, květiny či zaměstnání lidí. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Spiderman, Lego, Lion King a Hledá se Nemo. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: plachetnice, auto, psi, mašinka nebo také traktor. Nechť vám omalovánka s miminkem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů