Doporučené


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka matka s dítětem k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění označená matka s dítětem k vybarvování pro malé ratolesti. Omalovánka matka s dítětem je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Matka s dítětem - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Matka s dítětem - A5            Omalovánka - Matka s dítětem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matka s dítětem patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, online, Matka s dítětem, k vytisknutí, k vybarvení, ke stažení, zdarma, k tisku, pro děti, obrázky, k vytištění, obrázek

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Matka s dítětem k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s matkou s dítětemem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém okně internetového browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako olejové pastely, pastelky, tempery, křídy nebo také propisovací tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro naše zlatíčka fakt mnoho Omalovánku matka s dítětem lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s matkou s dítětemem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, čas nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. olejové pastely, pastelky případně tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmena, jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání a pochopitelně i matku s dítětem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, druhy ptáků a nebo různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Monster high, Bugs Bunny, Toy Story nebo též Spiderman. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, pes, Santa Klaus, mašinka a astronaut. Ať si vaše dítě užije omalovánku matky s dítětem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů