Top omalovánky


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka malíř zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem malíř k obarvení pro holku i kluka. Omalovánka malíř je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Malíř - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Malíř - A5            Omalovánka - Malíř - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Malíř patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, obrázek, k vytištění, online, pro děti, k tisku, k vybarvení, Lidé, Malíř, ke stažení, obrázky, k vytisknutí

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek k vybarvení Malíř k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s malířem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitnější papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, pastelové tužky, temperové barvy, voskovky nebo také tužky. Výtvarných potřeb je pro holčičky i chlapečky vskutku mnoho. Obrázek malíř lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka s malířem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří dětské oči, počítač nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. olejové pastely, pastelové tužky a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, jednotlivé druhy rostlin, postavy z pohádek a pochopitelně i malíře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, písmena případně sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Toy Story, Tom a Jerry, Kačer Donald nebo Madagaskar. Je ale složité je dostupná bez placení získat a proto je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme ke stažení jsou: draci, houby, miminko, psi a drak. Ať vám omalovánka malíř přinese mnoho radosti.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů