Doporučené


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka lučištník k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná lučištník k omalování pro malé děti. Omalovánka lučištník je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lučištník - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lučištník - A5            Omalovánka - Lučištník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lučištník patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, online, Lučištník, k vybarvení, obrázek, obrázky, k tisku, k vytištění, k vytisknutí, Lidé, pro děti, ke stažení

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek k vybarvení Lučištník k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s lučištníkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, akrylové barvy, vodové barvy, uhly nebo křídy. Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku lučištník lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s lučištníkem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří dětské oči, peněženku případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. temperové barvy, akrylové barvy anebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, druhy jídel, druhy sportů a pochopitelně i lučištníka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, zaměstnání lidí nebo také jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Kačer Donald, Lego, Krteček případně My little pony. Je však těžké a složité je zadarmo sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které zde máme ke stáhnutí jsou: miminko, psi, kočka, draci a nebo raketa. Ať omalovánka lučištník přinese radost vašim dětem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů