Top omalovánky


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Omalovánka kormidelník k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění se jménem kormidelník ke kreslení pro malé caparty. Omalovánka kormidelníka, který pevně drží kormidlo lodě. Omalovánka kormidelník je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kormidelník - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Kormidelník - A5            Omalovánka - Kormidelník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kormidelník patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Kormidelník, obrázky, k vytisknutí, obrázek, Lidé, k vybarvení, online, k vytištění, ke stažení, pro děti, zdarma, k tisku

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kormidelník k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s kormidelníkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdší a silnější papír. K obarvení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako křídy, voskové tužky, fixy, zvýrazňovače nebo také umělecké tužky. Kreslících potřeb je dnes pro kluky a holky vskutku mnoho. Omalovánku kormidelník lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s kormidelníkem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří peníze, peněženku a čas. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. křídy, voskové tužky nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, písmena, zaměstnání lidí a pochopitelně i kormidelník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, druhy ptáků a jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Doba ledová, Tom a Jerry, Hledá se Nemo a Ratatouille. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: astronaut, netopýr, sněhulák, mašinka případně liška. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou kormidelník.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů