Nejhledanější


Omalovánka s nemocným pejskem

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kojenec k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem kojenec ke kreslení pro naše zlatíčka. Omalovánka kojenec - obrázek miminka ke stažení a vytištění. Omalovánka kojenec je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kojenec - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kojenec - A5            Omalovánka - Kojenec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kojenec patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, Lidé, k tisku, Kojenec, zdarma, ke stažení, k vytištění, obrázky, online, k vybarvení, obrázek, pro děti

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek Kojenec k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s kojencem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako tempery, uhly, voskové tužky, fixky nebo také pastelové tužky. Potřeb na malování je pro malé i větší děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek kojenec lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s kojencem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří dětské oči, oči dětí a elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. tempery, uhly a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířata, dopravní prostředky, hudební nástroje a pochopitelně i kojenec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, jídla a nebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Barbie, Toy Story, Včelka Mája a Doba ledová. Nejsou k dispozici zdarma a tak je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: čert, raketa, slon, piráti nebo též princezna. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s kojencem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů