Nejvyhledávanější


Obrázek chlapce k vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Omalovánka japonka zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná japonka k obarvování pro malé caparty. Obrázek elegantní japonské ženy - Japonky. Omalovánka japonka je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Japonka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Japonka - A5            Omalovánka - Japonka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Japonka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, obrázky, k vytisknutí, pro děti, Lidé, zdarma, Japonka, online, obrázek, k tisku, k vytištění, k vybarvení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Japonka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s japonkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, křídy, uhly, tužky a vodové barvy. Pomůcek na malování je pro malé holčičky a chlapečky fakt mnoho Omalovánku japonka lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s japonkou má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří zrak dětí, peněženku případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například pastelové tužky, křídy nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba dopravní prostředky, písmena, různá zvířátka a pochopitelně i japonku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, zvířátka a nebo lidské profese. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Simpsonovi, Medvídek Pú, Lví král případně Ratatouille. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka které tu máme ke stažení jsou: sněhulák, princezna, pes, princezna anebo vláček. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou japonka.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů