Nej obrázky


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka indiánek k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění s názvem indiánek k obarvení pro nejmenší děti. V této omalovánce si můžete vybarvit malého Indiána nebo Indiánku. Omalovánka indiánek je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Indiánek - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Indiánek - A5            Omalovánka - Indiánek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Indiánek patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, obrázky, k vybarvení, k tisku, k vytištění, obrázek, online, ke stažení, zdarma, pro děti, k vytisknutí, Indiánek

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Indiánek k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s indiánkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako tužky, fixky, tempery, voskovky nebo voskové tužky. Možností je dnes pro holky i kluky opravdu mnoho. Obrázek indiánek lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s indiánkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, oči dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba tužky, fixky nebo též tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i indiánek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, kytky či květiny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Barbie, Lion King, Včelka Mája a Bugs Bunny. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti které tady máme k uložení jsou: miminko, koně, kočka, Santa Klaus a lokomotiva. Ať si vaše dítko užije malování indiánku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů