Nej pět


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka herkules k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění označená herkules ke kreslení pro malé caparty. Hérkules, označovaný též jako Héraklés, je jednou z nejznámějších postav antické mytologie. Sochu Héraklése si můžete vybarvit v této pěkné omalovánce. Omalovánka herkules je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Herkules - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Herkules - A5            Omalovánka - Herkules - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Herkules patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, zdarma, obrázek, Lidé, k vybarvení, Herkules, obrázky, online, pro děti, k tisku, k vytištění

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Herkules k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s herkulesem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdý papír. K obarvování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, vodové barvy, uhlíky, propisovací tužky anebo olejové pastely. Pomůcek na malování je pro malá děcka k dispozici nepřeberné množství. Obrázek herkules lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s herkulesem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, čas a peněženku. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. pastelové tužky, vodové barvy a nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba květiny, postavy z pohádek, zaměstnání lidí a pochopitelně i herkules :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, zvířátka případně lidské profese. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Popelka, Tom a Jerry, Barbie a Medvídek Pú. Ty zde ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které tady máme ke stáhnutí jsou: raketa, princezna a princ, mašinka, auta nebo také kočka. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou herkulesu.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů