Nejhledanější


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka hasič zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění se jménem hasič k vybarvování pro děti. Omalovánka hasič je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hasič - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hasič - A5            Omalovánka - Hasič - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hasič patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, k vytisknutí, ke stažení, obrázky, zdarma, online, k tisku, k vybarvení, Lidé, pro děti, obrázek, Hasič

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Hasič k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s hasičem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako vodové barvy, tužky, fixy, fixky nebo též voskové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro malé caparty vskutku mnoho. Obrázek hasič lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s hasičem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří peněženku, čas anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. vodové barvy, tužky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, zaměstnání, jídla a pochopitelně i hasiče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, čísla a druhy automobilů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Angry birds, panenka Winx, Lego příběh anebo Mickey mouse. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky které tady máme k uložení jsou: pes, mašinka, astronaut, psi nebo sněhulák. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku hasič.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů