Top obrázky


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka flétnista k vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod názvem flétnista k obarvování pro holky i kluky. Omalovánka flétnista je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Flétnista - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Flétnista - A5            Omalovánka - Flétnista - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Flétnista patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, Lidé, pro děti, k vytištění, Flétnista, k vybarvení, k vytisknutí, obrázky, k tisku, ke stažení, zdarma, obrázek

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Flétnista k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s flétnistou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, pastelové tužky, umělecké tužky, olejové pastely nebo grafitové tužky. Pomůcek na malování je pro naše milé prcky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku flétnista lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s flétnistou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří peněženku, peníze nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba křídy, pastelové tužky anebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, druhy automobilů, různé kytky a pochopitelně i flétnistu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, různá zvířátka a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Lego příběh, Madagaskar, Mickey mouse nebo též Mašinka Tomáš. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna, kočka, vláček, slon či loď. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem flétnista.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů