Nejlepší


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka eskymák k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší nazvaná eskymák ke kreslení pro malé ratolesti. Omalovánka Eskymáka lovícího rybu. Omalovánka eskymák je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Eskymák - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Eskymák - A5            Omalovánka - Eskymák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Eskymák patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, obrázek, k vytisknutí, ke stažení, obrázky, online, pro děti, k tisku, zdarma, Eskymák, k vybarvení, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Eskymák k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s eskymákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, akrylové barvy, olejové pastely, grafitové tužky či propisovací tužky. Pomůcek na malování je pro malé děti opravdu mnoho. Omalovánku eskymák lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s eskymákem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, dětské oči anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. zvýrazňovače, akrylové barvy a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířata, zvířátka, jednotlivá zvířata a pochopitelně i eskymák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, sporty a nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Spiderman, Hledá se Nemo, Kocour Garfield anebo Shrek. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tady máme k uložení jsou: slon, vláček, netopýr, raketa nebo též loď. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s eskymákem líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů