Nejhledanější


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka dívka zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk s názvem dívka k vybarvení pro holky i kluky. Omalovánka dívka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dívka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dívka - A5            Omalovánka - Dívka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dívka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázek, Lidé, zdarma, k tisku, k vybarvení, k vytištění, Dívka, obrázky, pro děti, k vytisknutí, ke stažení, online

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Dívka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s dívkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na silný a tvrdý papír. K obarvování potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, vodové barvy, uhly, propisovací tužky či pera. Potřeb na malování je pro chlapce i dívky k dispozici široká škála. Omalovánku dívka lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s dívkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří elektrickou energii, čas nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. grafitové tužky, vodové barvy případně uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, jednotlivá zvířata, druhy ptáků a pochopitelně i dívku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, sporty nebo také jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Monster high, Batman, Hledá se Nemo nebo Asterix a Obelix. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tady máme ke stáhnutí jsou: piráti, houby, princezna, pes a hasiči. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou dívky.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů