Doporučené


Omalovánka Rakety určená k tisku

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka dětičky zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění nazvaná dětičky k vybarvení pro menší i větší děti. Skákající malé dětičky jsou dalším dětským obrázkem k vytištění a vybarvení. Omalovánka dětičky je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Dětičky - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dětičky - A5            Omalovánka - Dětičky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dětičky patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, ke stažení, Dětičky, Lidé, pro děti, k vytištění, k vybarvení, obrázky, zdarma, k tisku, online

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Dětičky k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s ? je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, voskovky, pera, olejové pastely a fixky. Malovacích potřeb je pro dívky i chlapce vskutku velmi mnoho. Omalovánku dětičky lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s ? má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, elektřinu a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například temperové barvy, voskovky a nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy jídel, druhy automobilů, písmena a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, květiny nebo sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Bugs Bunny, Mickey mouse, Asterix a Obelix a Lion King. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro kluky i holky které tu máme ke stáhnutí jsou: netopýr, raketa, pes, kočka nebo též loď. Nechť omalovánka s ? přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů