Doporučujeme


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Čtenář zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná Čtenář k obarvování pro malé caparty. Omalovánka Čtenář je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Čtenář - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Čtenář - A5            Omalovánka - Čtenář - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čtenář patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, online, zdarma, k vytištění, k vybarvení, ke stažení, Lidé, obrázek, Čtenář, obrázky, pro děti, k tisku

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Čtenář k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Čtenářem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k uložení v novém oknu browseru (Safari, Opera apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako grafitové tužky, pastelky, křídy, tužky a propisovací tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro holčičky i chlapečky vskutku velmi mnoho. Omalovánku Čtenář lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s Čtenářem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří elektřinu, elektrickou energii anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například grafitové tužky, pastelky a nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba květiny, různé sporty, písmena a pochopitelně i Čtenáře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, písmenka nebo druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Doba ledová, Lego příběh, Lion King anebo Mickey mouse. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky a holky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: plachetnice, traktor, raketa, sněhulák nebo také psi. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Čtenář.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů