Nej obrázky


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Omalovánka Části těla k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem Části těla k vybarvení pro holku i kluka. Správné pojmenování částí lidského těla je jednou ze znalostí, které by měly znát už malé děti. V této omalovánce k vybarvení s tématikou části lidského těla najdete např. pusu, ruce, nos, nohu, oko nebo prst. Omalovánka Části těla je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Části těla - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Části těla - A5            Omalovánka - Části těla - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Části těla patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, obrázky, ke stažení, k vybarvení, Části těla, k vytisknutí, pro děti, obrázek, k tisku, zdarma, Lidé, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Části těla k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Části tělou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, uhly, fixy, vodové barvy a propisovací tužky. Potřeb na malování je pro holčičky i chlapečky k dispozici celá škála. Omalovánku Části těla lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Části tělou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří peníze, čas a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, uhly případně fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, jídla, druhy sportů a pochopitelně i Části tělu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, písmena či zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Medvídek Pú, Aladin, Mašinka Tomáš a My little pony. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti které zde máme k uložení jsou: lokomotiva, čert, vláček, mašinka anebo koně. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Části tělou líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů