Nejvyhledávanější


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka brusička k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem brusička k obarvování pro dívky i chlapce. Omalovánka ženy - brusičky. Omalovánka brusička je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Brusička - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Brusička - A5            Omalovánka - Brusička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Brusička patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, online, zdarma, k vytištění, obrázek, k vybarvení, k tisku, ke stažení, Lidé, obrázky, pro děti, Brusička

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Brusička k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s brusičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako pera, voskovky, grafitové tužky, vodové barvy anebo umělecké tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé děti k dispozici celá škála. Omalovánku brusička lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s brusičkou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, peníze či peněženku. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. pera, voskovky nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmena, čísla, jídla a pochopitelně i brusičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, postavy z pohádek nebo také jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Batman, Krteček, Včelka Mája či Monster high. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, hasiči, dinosauři, traktor a piráti. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou brusička.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů