Nejoblíbenější


Omalovánka s nemocným pejskem

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka batole k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku se jménem batole k obarvení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka batole je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Batole - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Batole - A5            Omalovánka - Batole - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Batole patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, pro děti, k tisku, Batole, k vytisknutí, k vytištění, online, Lidé, k vybarvení, zdarma, obrázek, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Batole k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s batoletem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhlíky, temperové barvy, pastelové tužky, křídy či voskové tužky. Potřeb na malování je pro malá děcka k dispozici dlouhá řada. Obrázek batole lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s batoletem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří počítač, oči dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, temperové barvy nebo také pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé sporty, zaměstnání, písmena a pochopitelně i batole :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, jednotlivé druhy rostlin nebo též hudební nástroje. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Medvídek Pú, Sněhurka, Tom a Jerry a Monster high. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: auto, kočka, raketa, plachetnice a traktor. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku batole.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů