Doporučujeme


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Omalovánka babizna k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem babizna k obarvování pro kluky a holky. Stará ježibaba, babizna, je další Zajímavá dětskou omalovánkou k vybarvení. Omalovánka babizna je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Babizna - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Babizna - A5            Omalovánka - Babizna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Babizna patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, obrázky, Babizna, obrázek, zdarma, k vytištění, k tisku, ke stažení, pro děti, Lidé, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Babizna k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s babiznou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Safari, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, voskové tužky, zvýrazňovače, pastelky či voskovky. Dostupných kreslících potřeb je pro dívky i chlapce k dispozici celá škála. Obrázek babizna lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s babiznou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, oči dětí a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například uhlíky, voskové tužky nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, pohádkové postavy, zvířátka a pochopitelně i babiznu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, druhy sportů a sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Lví král, Lego, Madagaskar a nebo Medvídek Pú. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti které zde máme ke stažení jsou: sněhulák, auta, draci, liška a lokomotiva s vagónky. Nechť vám omalovánka s babiznou přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů