Doporučené


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Athéna k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem Athéna k obarvení pro malé caparty. Athéna je v řecké mytologii dcera nejvyššího boha Dia. Jde o bohyni moudrosti a vítězné války, ochránkyni statečnosti, práva, spravedlnosti a umění. V pozdějších dobách byla ztotožňována se svým římským protějškem Minervou. Omalovánka Athéna je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Athéna - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Athéna - A5            Omalovánka - Athéna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Athéna patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, k vytisknutí, zdarma, obrázky, pro děti, k tisku, Athéna, k vytištění, online, ke stažení, obrázek, Lidé

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Athéna k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s Athénou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém oknu internetového browseru (Opera, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K obarvování následně může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, tempery, uhlíky, fixky případně křídy. Možností je dnes pro holčičky i chlapečky vskutku mnoho. Obrázek Athéna lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Athénou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří čas, oči dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, tempery a nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, květiny, písmenka a pochopitelně i Athénu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, různá zvířátka nebo také zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Spiderman, Madagaskar, Gormiti a Monster high. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme ke stáhnutí jsou: drak, auta, raketa, miminko a psi. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Athéna.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů