Top pět


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka afričanka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka s názvem afričanka k omalování pro malé caparty. Elegantní domorodá afričanka (černoška). Žena původem z Afriky. Omalovánka afričanka je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Afričanka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Afričanka - A5            Omalovánka - Afričanka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Afričanka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, online, k tisku, obrázek, k vytištění, ke stažení, Lidé, Afričanka, obrázky, pro děti, zdarma, k vybarvení

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek k vybarvení Afričanka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s afričankou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tužky, pera, temperové barvy, voskovky případně grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro děti fakt mnoho Obrázek afričanka lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s afričankou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří zrak dětí, dětské oči či peněženku. Omalovánky nejsou pro děti jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. tužky, pera a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmena, kytky, rostliny a pochopitelně i afričanku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, dopravní prostředky a zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Lví král, Shrek, Tom a Jerry či Asterix a Obelix. Je ale těžké a složité je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro děti které tady máme ke stažení jsou: netopýr, houby, loď, Santa Klaus anebo princezna. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s afričankou líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů