Doporučujeme


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka vrbovka úzkolistá zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem vrbovka úzkolistá k obarvení pro malé děti. Omalovánka vrbovka úzkolistá je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vrbovka úzkolistá - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vrbovka úzkolistá - A5            Omalovánka - Vrbovka úzkolistá - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vrbovka úzkolistá patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: obrázky, k vytisknutí, k vybarvení, Květiny, online, obrázek, pro děti, ke stažení, zdarma, k tisku, Vrbovka úzkolistá, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Vrbovka úzkolistá k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s vrbovkou úzkolistou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K obarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako vodové barvy, uhly, fixky, křídy anebo temperové barvy. Možností je dnes pro holku i kluka k dispozici ohromující množství. Obrázek vrbovka úzkolistá lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka s vrbovkou úzkolistou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, elektřinu nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například vodové barvy, uhly a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, písmena, zaměstnání a pochopitelně i vrbovku úzkolistou :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, zvířátka nebo též jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Hledá se Nemo, Mickey mouse, Madagaskar nebo také Mašinka Tomáš. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: drak, Santa Klaus, princezna a princ, piráti či liška. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem vrbovka úzkolistá.


Vyhledávání

Banner


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů