Top omalovánky


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka srdečník k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s názvem srdečník k omalování pro malé caparty. Omalovánka kytičky, která se nazývá srdečník. Omalovánka srdečník je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Srdečník - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Srdečník - A5            Omalovánka - Srdečník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Srdečník patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytištění, Srdečník, Květiny, pro děti, zdarma, online, k tisku, k vybarvení, obrázek, obrázky, k vytisknutí, ke stažení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Srdečník k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s srdečníkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Chrome, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, tužky, fixy, tempery nebo akrylové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro menší i větší děti k dispozici široká škála. Omalovánku srdečník lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s srdečníkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, peněženku nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba propisovací tužky, tužky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, čísla, pohádkové postavy a pochopitelně i srdečník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, jídla a lidské profese. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Tom a Jerry, Toy Story, Mašinka Tomáš nebo též Bořek stavitel. Je ale složité je zdarma sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tady máme ke stažení jsou: pes, princezna, plachetnice, loď anebo čert. Ať omalovánka srdečník přinese radost vašim dětem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů