Doporučené


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Šácholan k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná Šácholan k obarvení pro malé caparty. Omalovánka Šácholan je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Šácholan - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Šácholan - A5            Omalovánka - Šácholan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Šácholan patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, Květiny, pro děti, obrázek, ke stažení, Šácholan, k tisku, zdarma, online, obrázky, k vybarvení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Šácholan k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Šácholanem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém oknu browseru (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný a tvrdý papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, tempery, pastelky, tužky nebo též pastelové tužky. Potřeb na malování je pro holčičky i chlapečky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek Šácholan lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Šácholanem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, dětské oči a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například zvýrazňovače, tempery a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba hudební nástroje, jednotlivá zvířata, kytky a pochopitelně i Šácholan :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, pohádkové postavy a druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Včelka Mája, Rumcajs, Toy Story a nebo Lego příběh. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro ratolesti které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, mašinka, auta, dinosauři případně lokomotiva s vagónky. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka Šácholanu bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů