Top obrázky


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka pcháč oset k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí označená pcháč oset k obarvení pro kluky a holky. Omalovánka pcháč oset je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pcháč oset - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pcháč oset - A5            Omalovánka - Pcháč oset - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pcháč oset patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, Pcháč oset, k vybarvení, Květiny, k vytištění, k vytisknutí, pro děti, obrázek, k tisku, online, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Pcháč oset k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s pcháčem osetem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém oknu internetového browseru (Safari, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako temperové barvy, umělecké tužky, tempery, vodové barvy a uhlíky. Možností je pro chlapce i dívky vskutku velmi mnoho. Obrázek pcháč oset lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s pcháčem osetem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, oči dětí či peněženku. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například temperové barvy, umělecké tužky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, dopravní prostředky, postavy z pohádek a pochopitelně i pcháče oset :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, druhy sportů nebo zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Gormiti, Shrek, Monster high či Ratatouille. Je však těžké je dostupná bez placení sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti které zde máme k uložení jsou: princezna, pes, kočka, piráti a nebo plachetnice. Ať omalovánka pcháč oset přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů