Top obrázky


Obrázek raketoplánu

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka netýkavka zdarma k vytištění

Dětská omalovánka pojmenovaná netýkavka k vybarvování pro malé ratolesti. Omalovánka netýkavka je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Netýkavka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Netýkavka - A5            Omalovánka - Netýkavka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Netýkavka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: ke stažení, Netýkavka, zdarma, obrázek, Květiny, k vybarvení, obrázky, online, k vytisknutí, k vytištění, k tisku, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Netýkavka k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s netýkavkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, uhlíky, temperové barvy, fixky a nebo tempery. Možností je dnes pro ratolesti k dispozici pestrá škála. Omalovánku netýkavka lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s netýkavkou má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, oči dětí nebo také čas. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například akrylové barvy, uhlíky a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, různá zvířata, zvířata a pochopitelně i netýkavku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, jednotlivá zvířata či jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Aladin, Simpsonovi, Medvídek Pú nebo také Lví král. Je ale problematické je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky které na našich stránkách máme k uložení jsou: drak, hasiči, miminko, draci nebo též dinosauři. Ať omalovánka netýkavka přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů