Nej obrázky


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka listy k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku označená listy k vybarvování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka listy je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Listy - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Listy - A5            Omalovánka - Listy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Listy patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, zdarma, k vybarvení, Květiny, online, k vytištění, Listy, k tisku, obrázky, k vytisknutí, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Listy k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s ? je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, voskové tužky, tempery, olejové pastely či uhly. Kreslících potřeb je dnes pro děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku listy lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s ? má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, peněženku a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba zvýrazňovače, voskové tužky anebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé sporty, rostliny, písmena a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, druhy sportů a druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Hledá se Nemo, Lego, Hello Kitty a nebo Kačer Donald. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: mašinka, auto, drak, lokomotiva s vagónky případně pes. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem listy.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů