Top pět


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Obrázek štěněte

Obrázek raketoplánu

Omalovánka lístečky k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s názvem lístečky k obarvování pro malé děti. Omalovánka lístečky je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lístečky - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lístečky - A5            Omalovánka - Lístečky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lístečky patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: ke stažení, online, zdarma, obrázek, obrázky, k vytištění, Lístečky, k vybarvení, Květiny, k vytisknutí, pro děti, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Lístečky k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s ? je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - voskovky, tužky, pera, akrylové barvy a fixy. Potřeb na malování je pro malé ratolesti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku lístečky lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s ? má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří peníze, oči dětí anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba voskovky, tužky a nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmena, různá zvířátka, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, jídla případně rostliny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Lego příběh, Tom a Jerry, Lion King anebo Krteček. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které tady máme k uložení jsou: slon, lokomotiva s vagónky, princezna, vláček a psi. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou lístečky.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů