Doporučené


Obrázek raketoplánu

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek štěněte

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka lílie k vytisknutí

Dětská omalovánka nazvaná lílie k obarvení pro děti. Omalovánka lílie je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lílie - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Lílie - A5            Omalovánka - Lílie - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lílie patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: pro děti, online, Lílie, obrázky, k vybarvení, zdarma, k tisku, obrázek, k vytisknutí, k vytištění, ke stažení, Květiny

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Lílie k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s lílií je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Chrome, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdý papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako vodové barvy, pastelové tužky, voskové tužky, uhlíky a akrylové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku lílie lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s lílií má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, čas případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. vodové barvy, pastelové tužky anebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, různá zvířata, různé kytky a pochopitelně i lílii :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, různé sporty a dopravní prostředky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Medvídek Pú, Aladin, Sněhurka případně Kocour Garfield. Je však hodně nákladné je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky a holky které tu máme k uložení jsou: princezna, houby, auta, Santa Klaus nebo též psi. Ať omalovánka lílie přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů