Výběr obrázků


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kytka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s názvem kytka k vybarvení pro děti. Omalovánka kytka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kytka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Kytka - A5            Omalovánka - Kytka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kytka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytisknutí, Květiny, obrázek, pro děti, k vybarvení, ke stažení, obrázky, online, zdarma, Kytka, k tisku, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kytka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s kytkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Opera, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - křídy, pera, grafitové tužky, tempery a voskové tužky. Potřeb na malování je pro holčičky i chlapečky k dispozici ohromné množství. Omalovánku kytka lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s kytkou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří elektřinu, zrak dětí případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. křídy, pera nebo také grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, jídla, lidské profese a pochopitelně i kytku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířata, různé kytky nebo též zaměstnání. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Mickey mouse, Ledové království, Rumcajs případně Lion King. Je ale náročné je zdarma získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro děti které tady máme k uložení jsou: slon, princezna a princ, draci, plachetnice nebo pes. Ať vám omalovánka kytka přinese mnoho radosti.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů