Výběr obrázků


Obrázek raketoplánu

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka kytička zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku uložená pod názvem kytička k vybarvování pro malé holčičky a chlapečky. Obrázek květiny k vytištění, omalovánka kytičky ke stažení a tisku zdarma. Omalovánka kytička je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kytička - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kytička - A5            Omalovánka - Kytička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kytička patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: online, Kytička, k vytisknutí, k tisku, ke stažení, Květiny, obrázky, k vytištění, pro děti, zdarma, k vybarvení, obrázek

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Kytička k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s kytičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, pastelové tužky, pastelky, tempery anebo fixy. Možností je dnes pro kluky a holky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku kytička lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s kytičkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří peníze, počítač nebo čas. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. fixky, pastelové tužky a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, zvířátka, postavy z pohádek a pochopitelně i kytičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, květiny a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Gormiti, Lego, Barbie nebo Mickey mouse. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce které tu máme ke stáhnutí jsou: koně, princezna, čert, auta nebo též Santa Klaus. Nechť vám omalovánka s kytičkou přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání

Banner


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů