Nejoblíbenější


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kvítko zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pojmenovaná kvítko k vybarvování pro malé holčičky a chlapečky. Další omalovánka kytky k vytištění a vybarvení. Vyzkoušejte další omalovánky kytiček k tisku, kliparty květin nebo tapety, wallpapery květin na plochu PC. Omalovánka kvítko je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kvítko - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kvítko - A5            Omalovánka - Kvítko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kvítko patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Kvítko, Květiny, k vytisknutí, k vybarvení, obrázek, obrázky, ke stažení, k tisku, k vytištění, online, pro děti, zdarma

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek k vybarvení Kvítko k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s kvítkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na silný a tvrdý papír. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, tempery, umělecké tužky, pastelky případně uhly. Výtvarných potřeb je pro chlapce i dívky k dispozici ohromující množství. Omalovánku kvítko lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s kvítkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří dětské oči, elektrickou energii a počítač. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například tužky, tempery a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, druhy sportů, zaměstnání lidí a pochopitelně i kvítko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, čísla nebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Lego příběh, Madagaskar, Hello Kitty a Včelka Mája. Je ale složité je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stažení jsou: princezna, astronaut, plachetnice, miminko a drak. Ať vám omalovánka kvítko přinese mnoho radosti.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů