Nej obrázky


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květinka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka označená květinka k obarvení pro menší i větší děti. Omalovánka kytičky k vytištění pro všechny dívky k vybarvení. Omalovánka květinka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Květinka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Květinka - A5            Omalovánka - Květinka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Květinka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytištění, online, zdarma, obrázek, pro děti, Květinka, k vytisknutí, obrázky, ke stažení, Květiny, k tisku, k vybarvení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Květinka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s květinkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, zvýrazňovače, akrylové barvy, voskové tužky případně pastelové tužky. Výtvarných potřeb je pro naše zlatíčka fakt mnoho Omalovánku květinka lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s květinkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, peníze a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. grafitové tužky, zvýrazňovače nebo také akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba čísla, jídla, různá zvířátka a pochopitelně i květinku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, hudební nástroje a rostliny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Barbie, Ratatouille, Tom a Jerry a nebo Krteček. Je ale náročné je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stažení jsou: auta, čert, Santa Klaus, slon a pes. Nechť vám omalovánka s květinkou přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů