Top obrázky


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kotvice k vytisknutí

Omalovánka pojmenovaná kotvice k vybarvování pro kluky a holky. Omalovánka kytičky, která se nazývá Kotvice. Omalovánka kotvice je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kotvice - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kotvice - A5            Omalovánka - Kotvice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kotvice patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: zdarma, k vytištění, online, k tisku, k vybarvení, obrázek, pro děti, Kotvice, Květiny, ke stažení, obrázky, k vytisknutí

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kotvice k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s kotvicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný a tvrdý papír. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, vodové barvy, umělecké tužky, pera případně uhlíky. Dostupných kreslících potřeb je pro holku i kluka vskutku mnoho. Omalovánku kotvice lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s kotvicí má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, peníze a dětské oči. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. voskovky, vodové barvy a nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, zaměstnání lidí, čísla a pochopitelně i kotvici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, kytky nebo zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Shrek, Bugs Bunny, Včelka Mája a Bořek stavitel. Je však velmi náročné je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které tady máme k uložení jsou: hasiči, netopýr, dinosauři, Santa Klaus nebo také psi. Věříme, že se vám obrázek kotvice bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů