Nej omalovánky


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka jahody k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem Jahody k obarvování pro ratolesti. Omalovánka Jahody je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jahody - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jahody - A5            Omalovánka - Jahody - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jahody patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Jahody, zdarma, Květiny, online, ke stažení, k vytištění, k vybarvení, k tisku, k vytisknutí, pro děti, obrázek, obrázky

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek k vybarvení Jahody k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s Jahody je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, uhlíky, tužky, pastelky a umělecké tužky. Možností je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici ohromné množství. Omalovánku Jahody lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Jahody má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, dětské oči či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. olejové pastely, uhlíky anebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, písmena, druhy sportů a pochopitelně i Jahody :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, zaměstnání případně květiny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Rumcajs, Bugs Bunny či Krteček. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tady máme k uložení jsou: vláček, sněhulák, psi, drak a piráti. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Jahody.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů