Výběr omalovánek


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka fialka k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší nazvaná fialka k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka fialka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Fialka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Fialka - A5            Omalovánka - Fialka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Fialka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vybarvení, obrázek, obrázky, ke stažení, online, Fialka, k vytisknutí, k vytištění, zdarma, pro děti, k tisku, Květiny

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Fialka k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s fialkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na pevnější papír. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, voskové tužky, propisovací tužky, vodové barvy nebo také umělecké tužky. Malovacích potřeb je pro chlapce i dívky k dispozici ohromující množství. Omalovánku fialka lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s fialkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, čas a počítač. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. uhly, voskové tužky či propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba čísla, různá zvířátka, sporty a pochopitelně i fialku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, kytky a druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Gormiti, Kačer Donald, Mickey mouse a Batman. Je ale velmi těžké je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro ratolesti které tu máme ke stažení jsou: astronaut, lokomotiva s vagónky, auto, sněhulák a nebo dinosauři. Ať omalovánka fialka přinese radost vašim dětem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů