Top obrázky


Obrázek raketoplánu

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka chilopsis k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem chilopsis ke kreslení pro malé caparty. Omalovánka chilopsis je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Chilopsis - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Chilopsis - A5            Omalovánka - Chilopsis - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chilopsis patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: pro děti, zdarma, obrázky, k vytištění, ke stažení, obrázek, Květiny, Chilopsis, k vybarvení, k tisku, online, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Chilopsis k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s chilopsisem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vyšší gramáží. K vybarvení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, uhly, temperové barvy, křídy nebo též umělecké tužky. Pomůcek na malování je pro děti k dispozici pestrá škála. Obrázek chilopsis lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s chilopsisem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří počítač, elektrickou energii nebo peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. vodové barvy, uhly a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba květiny, písmenka, různá zvířátka a pochopitelně i chilopsise :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, zvířata nebo také písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Tom a Jerry, Kačer Donald, Rumcajs nebo Monster high. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stažení jsou: Santa Klaus, dinosauři, hasiči, loď či plachetnice. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka chilopsise bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů