Nej omalovánky


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka zelenina zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem zelenina k vybarvení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka zelenina je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zelenina - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zelenina - A5            Omalovánka - Zelenina - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zelenina patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, k vytištění, obrázky, k tisku, Zelenina, k vybarvení, zdarma, ke stažení, obrázek, online, Jídlo

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Zelenina k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění se zeleninou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém okně browseru (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na pevnější papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - pastelky, uhly, vodové barvy, grafitové tužky a nebo tempery. Potřeb na malování je pro holku i kluka opravdu mnoho. Omalovánku zelenina lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku se zeleninou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, peníze či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba pastelky, uhly případně vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba lidské profese, zvířátka, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i zeleninu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, hudební nástroje anebo kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Simpsonovi, Batman, Asterix a Obelix či Monster high. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky které zde máme k uložení jsou: slon, raketa, mašinka, sněhulák nebo také netopýr. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou zelenina.


Vyhledávání

Banner


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů