Doporučené


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek jukeboxu

Omalovánka Žampiony k vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod jménem žampiony k vybarvení pro děti. Žampiony jsou oblíbené houby. Jako jedny z mála se žampiony dají jednoduše pěstovat i v domácích podmínkách. V obchodech můžete čerstvé žampiony nalézt po celý rok. Na Žampiony ale můžete narazit i v přírodě, většinou na louce v trávě. Omalovánka žampiony je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Žampiony - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Žampiony - A5            Omalovánka - Žampiony - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žampiony patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, k vytištění, Jídlo, Žampiony, online, zdarma, obrázky, obrázek, k tisku, pro děti, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Žampiony k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku se žampiony je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako křídy, zvýrazňovače, pastelky, olejové pastely případně fixky. Možností je pro naše ratolesti k dispozici dlouhá řada. Obrázek žampiony lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění se žampiony má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří dětské oči, počítač nebo také čas. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. křídy, zvýrazňovače nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba rostliny, různé sporty, zvířátka a pochopitelně i žampiony :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, různá zvířata a zaměstnání. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Lion King, Krtek, Šmoulové nebo také Mašinka Tomáš. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky které zde máme ke stáhnutí jsou: liška, astronaut, mašinka, sněhulák a nebo hasiči. Ať si vaše dítě užije obrázek žampionů.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů