Nejhledanější


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka pizza k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka s názvem pizza k obarvování pro nejmenší děti. Pizza je oblíbené jídlo pocházející z Itálie. Omalovánka pizza je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Pizza - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pizza - A5            Omalovánka - Pizza - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pizza patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: Jídlo, Pizza, k vybarvení, zdarma, obrázek, ke stažení, k vytištění, k tisku, obrázky, pro děti, online, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Pizza k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s pizzou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako křídy, zvýrazňovače, pera, fixy případně umělecké tužky. Možností je dnes pro malé caparty fakt mnoho Obrázek pizza lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s pizzou má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, čas nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například křídy, zvýrazňovače a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, zaměstnání, hudební nástroje a pochopitelně i pizzu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, rostliny a nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Bořek stavitel, My little pony, panenka Winx nebo také Asterix a Obelix. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka které tady máme ke stáhnutí jsou: liška, koně, loď, kočka či miminko. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku pizza.


Prohledat web

Reklamy


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů