Nej pět


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kukuřice zdarma k vytištění

Dětská omalovánka pojmenovaná kukuřice k vybarvení pro malé děti. Kukuřice, oblíbená plodina pocházející z Ameriky. Kukuřice se běžně pěstuje i u nás. Plod kukuřice má žlutou barvu, dá se vařit, smažit nebo z něj udělat populární popkorn. Omalovánka kukuřice je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kukuřice - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kukuřice - A5            Omalovánka - Kukuřice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kukuřice patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k tisku, k vytištění, zdarma, ke stažení, Kukuřice, k vytisknutí, Jídlo, obrázek, obrázky, online, pro děti, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kukuřice k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s kukuřicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, voskovky, grafitové tužky, pastelky anebo pera. Kreslících potřeb je dnes pro děti k dispozici celá škála. Obrázek kukuřice lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s kukuřicí má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, dětské oči případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba umělecké tužky, voskovky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, druhy ptáků, písmena a pochopitelně i kukuřici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, druhy sportů a čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy My little pony, Gormiti, Kačer Donald případně Tom a Jerry. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: miminko, drak, dinosauři, princezna nebo auta. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku kukuřice.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů