Nejoblíbenější


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kornout k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem kornout k omalování pro malé děti. Kornout s kopečkem zmrzliny, nebo s něčím jiným? Třeba s tureckým medem? Záleží jen na dětské fantazii. Omalovánka kornout je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kornout - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kornout - A5            Omalovánka - Kornout - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kornout patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: zdarma, k vytisknutí, online, obrázek, Jídlo, obrázky, k vybarvení, ke stažení, pro děti, k vytištění, Kornout, k tisku

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kornout k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s kornoutem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitní papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - křídy, pastelové tužky, voskové tužky, olejové pastely anebo zvýrazňovače. Dostupných kreslících potřeb je pro naše zlatíčka vskutku velmi mnoho. Omalovánku kornout lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s kornoutem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří peněženku, elektřinu a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. křídy, pastelové tužky nebo také voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba hudební nástroje, zaměstnání lidí, písmena a pochopitelně i kornout :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, květiny a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Šmoulové, Sněhurka, Bořek stavitel a Shrek. Je však hodně nákladné je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: liška, pes, princezna a princ, princezna nebo miminko. Nechť vám omalovánka s kornoutem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů