Výběr omalovánek


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka hrášek k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem hrášek k vybarvování pro malé ratolesti. Omalovánka hrášek je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hrášek - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hrášek - A5            Omalovánka - Hrášek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hrášek patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, ke stažení, k tisku, Jídlo, obrázek, k vytištění, k vybarvení, online, Hrášek, zdarma, obrázky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Hrášek k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s hráškem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako temperové barvy, uhlíky, fixy, tužky a tempery. Pomůcek na malování je pro děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku hrášek lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s hráškem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, oči dětí a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba temperové barvy, uhlíky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, různé kytky, zaměstnání lidí a pochopitelně i hrášek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají čísla, lidské profese případně zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Šmoulové, Spiderman, My little pony a nebo Angry birds. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: drak, raketa, netopýr, astronaut a lokomotiva. Ať si vaše dítko užije malování hrášku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů