Top pět


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka hotdog k vytisknutí

Omalovánka pojmenovaná hotdog k vybarvování pro menší i větší děti. Hotdog je v podstatě pár v rohlíku. HotDog není ze psa. Omalovánka hotdog je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hotdog - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hotdog - A5            Omalovánka - Hotdog - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hotdog patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vybarvení, k vytisknutí, k vytištění, Hotdog, ke stažení, online, obrázky, obrázek, pro děti, zdarma, k tisku, Jídlo

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Hotdog k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s hotdogem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - tempery, olejové pastely, propisovací tužky, pastelové tužky a fixy. Kreslících potřeb je dnes pro holku i kluka opravdu mnoho. Omalovánku hotdog lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s hotdogem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, zrak dětí případně počítač. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. tempery, olejové pastely nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, druhy ptáků, písmenka a pochopitelně i hotdog :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, jednotlivé druhy rostlin a zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Tom a Jerry, Toy Story, Bugs Bunny případně Kocour Garfield. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: sněhulák, kočka, miminko, piráti nebo též liška. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou hotdog.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů