Top omalovánky


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka dortík zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění se jménem dortík ke kreslení pro děti. Malý dort - dortík - ideální dětská omalovánka pro všechny malé jedlíky kteří rádi jedí sladká jídla. Omalovánka dortík je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dortík - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Dortík - A5            Omalovánka - Dortík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dortík patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytisknutí, online, zdarma, k tisku, k vytištění, k vybarvení, Dortík, Jídlo, ke stažení, pro děti, obrázky, obrázek

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Dortík k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s dortíkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K obarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pera, olejové pastely, grafitové tužky, uhlíky nebo propisovací tužky. Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici ohromné množství. Obrázek dortík lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s dortíkem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, elektřinu a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba pera, olejové pastely či grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, hudební nástroje, zaměstnání lidí a pochopitelně i dortík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, různé kytky nebo též čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy panenka Winx, Bugs Bunny, Mašinka Tomáš a nebo Lion King. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme k uložení jsou: psi, vláček, plachetnice, traktor a mašinka. Ať si vaše dítě užije omalovánku dortíku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů